Nilüfer'in kimin yanında olduğu öğrenildi - Esra Erol'da 16 Nisan 2021
15:51
1,009,962
Reddit
Esra Erol’da Bugün…
Kezban Hanım, kızı Hatice Güzelceoğlu’nun 5 Temmuz’da kaybolduğunu, 2 çocuğunu da yanında götürdüğünü söyledi. Esra Erol, Kezban Hanım’ın o gün kızı ve kızının eşi Hilmi Bey ile birlikte olduğunu belirtirken kızı ile konuştuklarını kızının sen hep damadının yanındasın diye tepki gösterdiğini dile getirdi. Esra Erol, Kezban Hanım ve kardeşi Süleyman Bey’in evden çıktıktan sonra Hatice Hanım’ın da çıkıp gittiğini, yanında birkaç bir şey götürdüğünü açıkladıktan sonra Hatice Hanım’ın eşi Hilmi Bey’in kayıp başvurusu yaptığını ama Hatice Hanım’ın bir Balıkesir’de bir pansiyonda kalırken o sıra gidip ifade verdiğini, ama normalde Ankara’da yaşadığını açıkladı.Esra Erol, DNA testi sonucuna göre Vural’ın biyolojik babasının Halit Bey olduğunu açıkladı. Vural, babası, halası ve amcasına sarıldı. Ertuğrul Bey ise aileye hoş geldin söyleminde bulundu. Halit Bey, ekibe ve Esra Erol’a teşekkürlerini sunarken Ertuğrul Bey, Vural ile konuştuklarını planlarını yaptıklarını vurguladı. Halit Bey davaya gerek olmadan soyadını vereceğini belirtti. Esra Erol, Ahmet Bey’e sizin bu işte kabahatinizin büyük olduğunu düşünüyorum derken Ahmet Bey hatasını kabul ettiğini dile getirdi.
Ayşe Hanım kimsenin kendisini aramadığını söylerken Muzaffer Bey dün akşam baldızını aradığını istemiyoruz Ayşe’yi diyerek telefonu kapattığını eşinin çok yalan söylediğini çocuğunu ise petrolde çalışan birinin yanına bıraktığını ileri sürdü. Ayşe Hanım birazdan Âdem’in gelip her şeyi anlatacağını ifade etti. Âdem Bey canlı yayına yan stüdyodan katıldı. Âdem Bey bütün sorunlarının cevaplarının Muzaffer Bey’de olduğunu Ayşe ile 4 aydır çıktığını onunla aracı sayesinde tanıştıklarını aracının adını veremeyeceğini Ayşe’nin evde çok baskı gördüğünü bildiğini anlattı. Esra Erol Songül’ün hikâyesinin kendisine daha önce işledikleri Neriman Hanım’ın hikâyesine benzediğini ifade etti. Koray Bey yayına her zamanki normal halinle geldiğini o pastanın yazıyı kendisinin yazmadığını şifresinin eşi tarafından bilindiğini eşinin de bunları yapmış olabileceğini iddia etti. Songül Hanım kendisine sosyal medya hesabını eşinin açtığını hesap açmayı bilmediğini ileri sürdü. Koray Bey eşinden zaten boşanacağını eşinin dırdırından bıktığını söyledi.
Esra Erol Nilüfer’in Salih ile yaşamaya kabul ettiğini kuma olarak yaşamaya karar verdiğini açıkladı. Hayriye Hanım artık kızını asla aramayacağını kızının artık kendisi için öldüğünü söyledi. Muhammed ise bunun bekledikleri bir son olduğunu ifade etti. Esra Erol Nilüfer’in normal biri ile tanışsaydı belki hayatının değişeceğini ama bu onun kendi seçimi olduğunu bunun bedelini kendi ödeyeceğini söyledi.
"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
bit.ly/38Mlat5

Коментари
Напред